DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

 Všeobecné informace
 

Používání

Rozměry ručně vyráběných produktů se mohou mírně lišit vzhledem k individuálnímu procesu výroby. Mohou zde být drobné rozdíly v hmotnosti blížící se standartní uvedené hmotnosti.

Čištění

TC skleněné výrobky je obecně nejvhodnější čistit ručně s použitím přírodních čistících prostředků jako je např. kyselina citrónová (polévkovou  lžíci kyseliny citronové - aplikujte pouze uvnitř nádob). Nepoužívejte agresívní čistící prípravky a TC výrobky umývajte výlučně ručně.  Silnější nečistoty odstraníte krouživým pohybem zrnek nevařené rýže v teplé vodě uvnitř karaf. Pouze výrobky TC bez symbolů a afirmací je možné mýt v myčce.

Upozornění

TC energy design produkty, které jsou uvedeny v tomto katalogu nejsou určeny pro diagnostiku, léčbu a prevenci jakékoliv nemoci nebo onemocnění. K použití těchto produktů  se  neváží žádné přísliby vyléčení nebo ovlivnění průběhu choroby a slibů pro zvýšení pohody a jejich používání závisí jedině na uvědomělém jednání uživatelů a jejich zodpovědnosti.

 

Logo TC

Chráněné logo TC energy design bylo vytvořeno z 12 - dimenzionální základní struktury. Podle vědců a matematiků, celostní existence je založena na 12 - dimenzionální hierarchii. Geometrie je tedy v zásadě efektivní modul, z níž lze životní síly odvodit a definovat. Síla symbolů přirozeně harmonizujících sil spojených s logem TC, tak pomáhá zvýšit biologickou hodnotu produktů TC.

 

Logo TC a tvary TC jsou chráněny zákony na ochranu značek.